Działalność została zarejestrowana z dniem 01.09.2017r.  Z pozyskanych środków zostały zakupione narzędzia budowlane niezbędne do wykonywania działalności. Dzięki posiadaniu niezbędnych narzędzi mogę konkurować na rynku jakością, ceną oraz czasem realizacji zleceń. Natomiast ze wsparcia pomostowego korzystam przeznaczając środki na ZUS, księgowość, zużywalne akcesoria do maszyn i urządzeń oraz na reklamę dzięki której posiadam coraz więcej zleceń.

Do tej pory realizowałem zlecenia remontowe polegające na usuwaniu starych tynków, gipsowaniu, malowaniu, układaniu glazury.  Ponadto zostało wykończone mieszkanie w bloku które było w stanie surowym zamkniętym. Prace tam wykonane polegały na wykonaniu ścian z płyty GK, malowaniu układaniu paneli podłogowych oraz płytek kuchennych i łazienkowych.

Zlecenia które dotychczas wykonywałem nie wymagały zatrudnienia dodatkowych pracowników.  Dzięki środkom przeznaczonym na reklamę posiadam kolejne zlecenia co pozwoli utrzymać się na rynku. Poniżej zdjęcia niektórych z wykonanych prac.