Centrum Kształcenia Wedza dla Wszystkich

O nas

Centrum Kształcenia “Wiedza dla Wszystkich” to placówka istniejąca od 1998 roku. Prowadzimy rozległą dzialałność kursową, m.in. przedszkola, szkoły, kursy. Realizujemy projekty współfinansowane ze środków Unii Europejskiej i budżetu państwa w celu przeciwdziałania bezrobociu.

01. Przedszkola

Od 2009 roku po zrealizowaniu projektu „Objazdowe przedszkole” do dnia dzisiejszego prowadzimy Niepubliczne Przedszkole im. „Żwirka i Muchomorka”

02. Kursy i Szkoły

Prowadzimy kursy przygotowawcze do egzaminów eksternistycznych, a także kursy z tzw. wolnego naboru w zależności od zapotrzebowania naszych partnerów oraz słuchaczy indywidualnych.

03. Projekty UE

Realizujemy projekty dofinansowane ze środków Unii Europejskiej.

Sukces w realizacji projektów UE

Liczby nie kłamią

Liczba pozyskanych środków unijnych w PLN(Zł)

Liczba zrealizowanych projektów w latach 2005-2015

Liczba obecnie realizowanych projektów

Opinie o nas

Powiatowy Urząd Pracy w Myśliborzu wysoko ocenia jakość i standard obsługi oferowane przez F.H-U. JAR-MAR Centrum kształcenia “Wiedza dla Wszystkich” i rekomenduje w/w firmę jako rzetelną i profesjonalną oraz poleca jako wiarygodnego partnera do współpracy.

Beata Stachurska-Wołk

dyrektor, Powiatowy Urzad Pracy w Myśliborzu

W trakcie wykonywania usługi firma Pana Jarosława Rębiasza wykazuje się dużą fachowością i profesjonalizmem oraz zlecone zadanie jest wykonywane należycie, terminowo i bez zastrzeżeń.

Jadwiga Chmielewska

koordynator regionalny, CKUIP Zielona Góra

Przygotowanie merytoryczne i koordynacja działań pracowników CK “Wiedza dla wszystkich” dają gwarancję satysfakcjonującej współpracy i wysokiej efektywności realizowanych szkoleń.

Andrzej Conder

wojewódzki komendant, OHP Zachodniopomorska Wojewódzka Komenda

Bądźmy w kontakcie

Centrum Kształcenia Wiedza dla Wszystkich