Pasowanie

W dniu dzisiejszym tj. 18 stycznia 2016 r. w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy.
Wszystkie dzieci były przepięknie przebrane i w rytm ulubionych piosenek wspaniale się bawiły.
Zdjęcia dostępne są w galerii. - LINK

Mikołajki i pasowanie 2015

W dniu 02.12.2015 r w przedszkolu im. Żwirka i Muchomorka odbyła się zabawa z okazji Mikołajek połączona z pasowaniem wszystkich przedszkolaków. Do Myśliborza przyjechały przeszkolaki z oddziałów w Golenicach, Nawrocku, Sulimierzu oraz Derczewie. Dzieci wraz z wychowawcami bawiły się wspaniale. Po zabawach i konkursach przyszedł czas na wizytę Mikołaja. Każdy przedszkolak otrzymał wspaniały prezent.
Po pożegnaniu Mikołaja wszystkie dzieci w obecności Pana dyrektora wyrecytowały ślubowanie i zostały pasowane na przedszkolaka. Na pamiątkę dzieci odcisnęły ślad paluszków w kronikach przedszkolnych.
Zwieńczeniem dnia był występ zespołu muzycznego Pro Musica.
Zdjęcia dostępne są w galerii. - LINK

Owocowa sałatka

Wszystkie przedszkolaki, zarówno te duże, jak i małe wiedzą, że owoce to same witaminy. Dlatego też, dzieci wpadły na wspaniały pomysł, aby w naszym przedszkolu samodzielnie przygotować sałatkę owocową. Wykazały się przy tym ogromną pomysłowością i zapałem. Na koniec, życząc wszystkim smacznego, zjadły sałatkę ze smakiem.
Zdjęcia z przygotowań dostępne są w galerii. - LINK

Dzień Mamy i Taty

26 maja w naszym przedszkolu świętowaliśmy Dzień Mamy i Taty. Na uroczystość przybyli rodzice wszystkich dzieci, aby razem uczcić ten ważny dzień. Przedszkolaki recytowały wierszyki i śpiewały piosenki dla swoich rodziców, którzy byli zachwyceni występem swoich pociech. Po przedstawieniu na wszystkich czekał słodki poczęstunek.
Zdjęcia z imprezy dostępne są w galerii. - LINK

Serduszka dla mamy

W ramach przygotowań do Święta Mamy i Taty, dzieci przygotowały serduszka z masy solnej, które następnie pomalowały farbkami i ozdobiły święcącym brokatem. Efekty ich pracy przeszły nasze najśmielsze oczekiwania…
Zdjęcia z przygotowań dostępne są w galerii. - LINK

Krawaty dla Taty

W naszym przedszkolu trwają przygotowania do Dnia Mamy i Taty. Dzieci z radością i zapałem wzięły się do pracy. Ich zadaniem było stworzenie i ozdobienie papierowych krawatów, które zostaną wręczone każdemu tacie 26 maja. Przedszkolaki dały z siebie wszystko, a efekty ich pracy będzie można podziwiać już niebawem.

Nasze przedszkolaki bardzo chętnie uczą się nowych piosenek i wierszyków. Nadchodzące święto jest doskonałą okazją do zaprezentowania talentów recytatorskich i wokalnych. Dzieci zaprezentują m.in. piosenki „Pomogę mamusi” i „Tato, już lato”.
Zdjęcia z przygotowań dostępne są w galerii. - LINK

I Dzień Wiosny - 20.03.2015

Dnia 20.03.2015r. w siedzibie Centrum Kształcenia "Wiedza dla Wszystkich" w Myśliborzu odbyło się powitanie pierwszego dnia wiosny. W imprezie brały udział dzieci z naszych przedszkoli: "Żwirka i Muchomorka" z Myśliborza, "Kubusia Puchatka" z Nawrocka, "Tęczowe Słoniki" z Golenic, "Wesołe Krasnoludki" z Derczewa, "Tęczowa Kraina" z Sulimierza.
Zdjęcia z imprezy dostępne są w galerii. - LINK

Bal przebierańców - 29.01.2015

Dnia 29.01.2015r. w siedzibie Centrum Kształcenia "Wiedza dla Wszystkich" w Myśliborzu odbył się Bal przebierańców.
Zdjęcia z imprezy dostępne są w galerii. - LINK

Dzień Babci i Dziadka - 22.01.2015

Dnia 22.01.2015r. w siedzibie Centrum Kształcenia "Wiedza dla Wszystkich" w Myśliborzu odbył się Dzień Babci i Dziadka.
Zdjęcia oraz film z imprezy dostępne są w galerii. - LINK

Mikołajki - 05.12.2014

Dnia 05.12.2014r. w siedzibie Centrum Kształcenia "Wiedza dla Wszystkich" w Myśliborzu odbyło się Spodkanie z mikołajem.
Zdjęcia z imprezy dostępne są w galerii. - LINK

Pasowanie na przedszkolaka - 22.10.2014

Dnia 22.10.2014r. w siedzibie Centrum Kształcenia "Wiedza dla Wszystkich" w Myśliborzu odbyło się Pasowanie na przedszkolaka.
Zdjęcia z imprezy dostępne są w galerii. - LINK

OTWARCIE!

Z dniem 1 września 2014 roku otwarte zostanie niepubliczne przedszkole im. "Żwirka i Muchomorka" w Myśliborzu, ul. Armii polskiej 13.

Zainteresowanych prosimy o zgłoszenie w sekretariacie F.H-U „JAR-MAR” Centrum Kształcenia „Wiedza dla Wszystkich”.
Do góry
Created by Krzysztof Szotecki | All rights reserved.

Do góry